Zaproszenie dla dzieci na kreatywne warsztaty wielkanocne organizowane przez Gminę Sztutowo

Gmina Sztutowo serdecznie zaprasza młodych artystów do wzięcia udziału w warsztatach plastycznych, które stanowią doskonałą okazję do stworzenia niepowtarzalnych dekoracji i palm wielkanocnych. Te unikalne warsztaty twórcze mają miejsce w piątek, 22 marca, dokładnie o godzinie 15:00. Miejsce spotkania to świetlica znajdująca się w samym centrum Sztutowa. Celem tych zajęć jest to, aby dzieci mogły wyrazić swoją kreatywność poprzez ręczne tworzenie tradycyjnych palm wielkanocnych.

Na ten sam dzień, 22 marca, również o godzinie 15:00, gmina planuje kolejne zajęcia plastyczne. Tym razem spotkanie odbędzie się w Bibliotece i Świetlicy w Kątach Rybackich. Motywem przewodnim tej części programu będą pisanki, które niewątpliwie stanowią jeden z najważniejszych symboli Wielkanocy.

We wtorek, 26 marca o godzinie 16:00, w Gminnej Piwnicy Kultury w Sztutowie odbędą się pracownie artystyczne dedykowane tworzeniu dekoracji wielkanocnych. To wydarzenie jest kolejną okazją dla dzieci, aby rozwijać swoje talenty plastyczne i celebrować nadchodzące święta w kreatywny sposób.