Zaproszenie na 29. Żuławskie Targi Rolne – kulturalne i edukacyjne wydarzenie w Starym Polu

Stare Pole, malownicza miejscowość na Pomorzu, serdecznie zaprasza 15 i 16 czerwca na 29. edycję Żuławskich Targów Rolnych. To wydarzenie to nie tylko okazja do zapoznania się z najnowszą technologią i produktami rolnymi, ale także możliwość doświadczenia bogatej kultury regionu poprzez wystawy rękodzieła, sztuki ludowej czy degustację produktów regionalnych. Dodatkowo miłośnicy zwierząt będą mieli okazję podziwiać rasowe króliki na specjalnej wystawie oraz wziąć udział w Konkursie Małego Hodowcy.

Żuławskie Targi Rolne są znane i cenione w Starym Polu, a także poza jego granicami, jako wydarzenie o długiej, prawie trzydziestoletniej tradycji. W tym roku odbywa się ich 29. edycja, która odbędzie się 15 i 16 czerwca. Wielbiciele rolnictwa znajdą tu nie tylko stoiska z produktami, ale również spotkają ekspertów w dziedzinach takich jak technika rolnicza, zaopatrzenie gospodarstw rolnych, budownictwo czy ogrodnictwo. Ponadto, Żuławskie Targi to również miejsce dyskusji i nauki na tematy związane z ekologią i ochroną środowiska.

Targi to także okazja do poznania lokalnych rękodzielników i degustacji tradycyjnych, regionalnych i ekologicznych produktów. Na 29. Żuławskich Targach Rolnych w Starym Polu odbędzie się Konkurs Małego Hodowcy, skierowany do miłośników koni i cieląt. Z kolei fani drobiu ozdobnego i gołębi będą mogli podziwiać te zwierzęta w specjalnie przygotowanym pokazie. Wszystko to sprawia, że Targi są idealnym miejscem do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, nawiązywania nowych kontaktów i poszerzania swojej wiedzy.