Tragedia w Ogrodnikach: Nocna katastrofa drogowa pochłania życie młodej dziewczyny

Tragiczne wydarzenie rozegrało się w małym miasteczku Ogrodniki, niedaleko Elbląga, kiedy to w nocy z 14 na 15 października doszło do groźnego wypadku samochodowego. Niestety, konsekwencje były fatalne – na miejscu zginęła 17-letnia dziewczyna. Dodatkowo, cztery osoby, które podróżowały razem z nią, zostały przewiezione do najbliższego szpitala.

Komenda Miejska Policji w Elblągu podała informacje o zdarzeniu za pośrednictwem mediów społecznościowych, ujawniając, że pojazdem, którym podróżowali uczestnicy tragicznego wypadku, był osobowy model Hondy. Z nieustalonych jeszcze przyczyn, auto straciło panowanie na drodze w Ogrodnikach i dachowało. W wyniku tego zdarzenia, młoda pasażerka straciła życie na miejscu, natomiast pozostali czterej pasażerowie musieli zostać natychmiast przetransportowani do szpitala.

Aktualnie trwają badania mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego wypadku. Policja przy współpracy z prokuratorem i strażą pożarną przeprowadza szczegółowe śledztwo na miejscu zdarzenia.