Spotkanie promujące najnowsze numery Kwartalnika Prowincja w Sztutowie

Na miłośników literatury czeka wyjątkowe wydarzenie w Gminie Sztutowo, które skierowane jest do tych, którzy chcieliby więcej dowiedzieć się na temat Kwartalnika Prowincja. Spotkanie potrwa kilka godzin i pozwoli uczestnikom na bliższe zapoznanie się z najnowszymi numerami tego kwartalnika. Za prowadzenie spotkania odpowiedzialny będzie Leszek Sarnowski, redaktor naczelny Kwartalnika Prowincja.

Wydarzenie odbędzie się 20 stycznia, w sobotę, dokładnie o godzinie 16:00. Miejscem spotkania będzie Biblioteka Publiczna, która zlokalizowana jest w Sztutowie przy ulicy Szkolnej 13. Naucz uczestników czekają prezentacje nowych numerów Kwartalnika Prowincja pod tytułem „Sztutowo w Prowincji – Prowincja w Sztutowie”. Podczas spotkania zapoznamy się z opowieściami o historii oraz kulturze Sztutowa i Mierzei, które zawarte są w najnowszych numerach tego czasopisma.

Prowadzącymi spotkanie będą autorzy tekstów publikowanych w Kwartalniku Prowincja. Obok wspomnianego już redaktora naczelnego Leszka Sarnowskiego, spotkanie poprowadzą także dr Andrzej Kasperek oraz dr Marcin Owsiński. Wszyscy trzej są wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach, a ich prezentacje z pewnością będą ciekawym punktem programu spotkania.