Gdańsk: Groźny wypadek na ulicy Kartuskiej – motocyklista zderzył się z barierką drogową

Na ulicy Kartuskiej w Gdańsku, w pobliżu skrzyżowania o nazwie Karczemki, doszło do poważnego incydentu drogowego. Za sterami jednośladu znajdował się mężczyzna, który niefortunnie zderzył się z barierkami drogowymi.

W niedzielę, 14 kwietnia, przerażający widok rozegrał się na tej często uczęszczanej drodze w Gdańsku. Kierowca motocykla, z nieznanych jeszcze przyczyn, zderzył się z barierą drogową umieszczoną przy ulicy Kartuskiej w pobliżu węzła Karczemki.

Służby ratunkowe zostały natychmiast powiadomione o tragicznym zdarzeniu. Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej potwierdził informację o wypadku i ujawnił, że kierujący jednośladem jest poszkodowany. Choć na chwilę obecną, nie można ustalić stopnia ciężkości jego obrażeń, wiadomo, że jest pod stałą opieką profesjonalnej kadry medycznej.

Na miejscu wypadku pracowało trzy zespoły straży pożarnej, które szybko zareagowały na zgłoszenie. Ich obecność była niezbędna do zabezpieczenia miejsca wypadku i udzielenia niezbędnej pomocy.